Diakóniai Karácsony és hálaadás - kettős ünnepség Biharkeresztesen

2009. december 19., címkék: nagy zsoltné, Határon túl, gondviselés háza, karácsony, bölcskei gusztáv

Régi hagyomány, hogy egyházunk elnöksége a karácsony előtti napokban szeretetszolgálati intézménybe látogat, hogy ott a lakókkal és a munkatársakkal együtt hálát adjon Istennek az elvett ajándékokért, és megköszönje egyházunk valamennyi, a diakóniában szolgálatot vállaló munkatársának áldozatát, szolgálatát. December 18-án az idén öt éves biharkeresztesi Gondviselés Háza Református Idősek Otthonában tartott karácsonyi ünnepségen megemlékeztek az intézményben megtapaszt áldásokról is.